Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Par labdarību tiek saukts tikums, kad mīlestība, kādu mēs izjūtam katrs pret sevi, tiek pārnesta uz citiem cilvēkiem, ar kuriem mūs nesaista draudzības vai radniecības saites.

Mecenātisms. Nesavtīga došana. Došana. Došana kādam mērķim? Labam mērķim. Mērķim, kas īstenosies nākotnē. Tātad ieguldīšana labā nākotnes mērķī. Kā zināt, ka mērķis, kad piepildīsies, būs labs? Kā zināt ka tas vispār piepildīsies? Risks. Un tieši tajā slēpjas mecenātisma burvība. Tā ir paļaušanās. Nesavtīga paļaušanās. Gluži kā bērns, paļaujas uz savu māti, mecenāts paļaujas, ka ieguldījums nebūs veltīgs. Paļaujas, ka tas nesīs labumu kādam, bet vislabāk bērniem - mūsu nākotnei.

Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra kolektīva un administrācijas vārdā par atbalstu pētnieciski eksperimentālajam centram “GUDRO.LV” sakām lielu paldies:

fondsAsni.jpgInformācija par fondu “Asni”: www.fondsasni.lv
Summa: 300 EUR
Izlietojums: Lego konstruktora komplekts “LEGO education We Do”

 

JekabpilsLogo.jpgInformācija par Jēkabpils pilsētas pašvaldību: www.jekabpils.lv
Summa: 2450 EUR
Izlietojums: 5 komplekti pētniecisko darbu un eksperimentu veikšanai. “Dabas procesi”, “Siltums”, “Skaņa”, “Fizikas pamati”, “Gaiss”.

 


 

Par sienu gleznojumu spēļu un rokdarbu telpā sakām lielu paldies
Viktoram Puzinam un Marijai Kudaševai

Vikors PuzinsJēkabpils Bērnu un jauniešu centra kolektīva un administrācijas vārdā par sienu gleznojumu spēļu un rokdarbu telpā sakām lielu paldies Viktoram Puzinam un Marijai Kudaševai.

Tāpat izsakām paldies par šo brīnišķīgo iespēju Jauniešu kluba „13. pirmdiena” bijušajai audzēknei Inesei Viļukai!

Marijas un Viktora veikums Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā.