No 7. aprīļa atsevišķi Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra pulciņi atsākuši  darbību klātienē ĀRA NODARBĪBĀS, kā arī turpina darboties attālināti.

Projekts “Draudzīga ģimene pašvaldībai”

Idejas
Dalies savās idejās un lasi citu idejas!
siga
Pirms 8 gadiem
Maz aktualitāšu, izskatās, ka visi atvaļinājumā................

uldis
Pirms 7 gadiem
Uhh, daudz notikumi šogad!

Līga Kļaviņa
Pirms 8 gadiem
lielisks sākums jūsu iestādes mājas lapai - tā tik turpināt un iesaku reklamēt visur kur iespējams mājas lapas adresi, lai jaunieši var meklēt sev noderīgu info !

Ilona Studāne
Pirms 7 gadiem
Lūdzu, paildiniet savu mājaslapu ar informāciju par iestādes rekvizītiem. Tas ļoti atvieglos maksājumu izdarīšanu vecākiem!!

inga
Pirms 8 gadiem
Cik koša mājaslapa! Kādi būs tuvākie pasākumi novembrī?

Linda
Pirms 8 gadiem
Manuprāt, mājas lapa izveidota diezgan veiksmīgi. Varētu uzlabot un papildināt dažas sadaļas, taču kopumā viss kārtībā :) Veiksmi!!!

paija
Pirms 6 gadiem
Pilnīgi tukša ideju kaste...

Dzejnieks Jānis Veinbergs
Pirms 6 gadiem
Labdien,es vēlētos lasīt savu dzeju kādā pasākumā un kad nolasu dzeju uzlikt konkrēta dziedātāja dziesmu lai noskan un tad turpināt tā! Un man ir vēl viena ideja: Es vēlos arī pēc iespējas lielākai publikai uz projektora (ja jums ir tāds) parādīt šo - https://www.youtube.com/watch?v=RJXHlwU4ZAI Protams tam arī vajag tumbas,jo tai intervijai ir klusa skaņa ;)

Lapas administrators
Pirms 6 gadiem
Sveicināts, Jāni! Jums vajadzētu sazināties ar kādu no speciālistiem. Kontaktu sadaļā (http://jekabpils-bjc.lv/informācija/kontakti.aspx) Ir publicēti gan telefonu numuri, gan e-pasta adreses.

vikija
Pirms 6 gadiem
Un aprīlī vispār nav nekādu aktualitāšu ?

Lapas administrators
Pirms 6 gadiem
Aprīlī Daugavpilī notika "Rakstu darbi" 2.kārta. Lasiet rakstiņu Aktualitātes sadaļā!

vikija
Pirms 6 gadiem
Izlasīju ar interesi. Kas tiek plānots, kur varētu piedalīties?

Jēkabpils BJC
Pirms 6 gadiem
Labdien, Vikija! Atvainojamies, ka atbildam ar tādu laika nobīdi! Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā (BJC) piedalīties var pulciņos (http://jekabpils-bjc.lv/pulci%C5%86i.aspx)un klubiņos (http://jekabpils-bjc.lv/klubi%C5%86i/13-pirmdiena.aspx.

Jēkabpils BJC
Pirms 6 gadiem
.. kā arī, protams, dažādos pasākumos, piemēram: 14. maijā notiks BJC gada atskaites koncerts! Plašāk: http://jekabpils-bjc.lv/aktualit%C4%81tes/notikumi/bjc-aicina-uz-gada-atskaites-koncertu-ar-taure%C5%86a-piesk%C4%81rienu.aspx

Jēkabpils BJC
Pirms 6 gadiem
.. mūsu vokālā popgrupa „Zvanotiņas” gatavojas sava pirmā CD prezentācijas pasākumam, kas notiks 20. maijā pulksten 17:30 BJC lielajā zālē. Aktīvi norit pieteikšanās "Profesiju ekspedīcijai X"! Plašāk: http://jekabpils-bjc.lv/ekspedīcija-x/

Jēkabpils BJC
Pirms 6 gadiem
Ja ir interese, aktuālāko informāciju allaž var uzzināt, sekojot mums arī twitter kontā (https://twitter.com/Jekabpils_BJC), kā arī facebook.com mājas lapas izveidotajā kontā (https://www.facebook.com/jekabpilsBJC)! Lai jauka diena!

Mamma
Pirms 4 gadiem
Kāpēc jūsu jauniešu centrā nav nekādu nodarbību mazuļiem,vecumā no 1,6 līdz 4 gadiem

Alise
Pirms 4 gadiem
Jūs, varētu izveidot pulciņu kur bērni, paši var taisīt uz podnieka ripas podiņus, krūzītes, ko vien vēlas.

Vikijona
Pirms 4 gadiem
Izveidojat pulcinu kur bērni var taisit māla podinus

inga
Pirms 3 gadiem
Būtu ļoti patīkami, ja pie katra pulciņa pievienotu laikus, kad un cikos tie notiek.