Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Pulciņa "Roku darbiņi" bilžu galerija
Pulciņa "Roku darbiņi" dalībnieki rāda savu veikumu
Roku_darbini_Adventes_vainagi_01.jpg Roku_darbini_Adventes_vainagi_02.jpg Roku_darbini_Adventes_vainagi_03.jpg Roku_darbini_Adventes_vainagi_04.jpg Roku_darbini_Auglu_trauks_01.jpg Roku_darbini_Auglu_trauks_02.jpg Roku_darbini_Auglu_trauks_03.jpg Roku_darbini_Auglu_trauks_04.jpg Roku_darbini_Auglu_trauks_05.jpg Roku_darbini_Grozins_ziepem_01.jpg Roku_darbini_Grozins_ziepem_02.jpg Roku_darbini_Grozins_ziepem_03.jpg Roku_darbini_Grozins_ziepem_04.jpg Roku_darbini_Grozins_ziepem_05.jpg Roku_darbini_Grozins_ziepem_07.jpg Roku_darbini_Serkocinu_majina_01.jpg Roku_darbini_Serkocinu_majina_02.jpg Roku_darbini_Telpu_dekors_01.jpg Roku_darbini_Telpu_dekors_02.jpg Roku_darbini_Telpu_dekors_03.jpg Roku_darbini_Telpu_dekors_04.jpg Roku_darbini_Telpu_dekors_05.jpg Roku_darbini_Telpu_dekors_06.jpg