Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Burtojam burtiņus kopā
Autors: Everita Stradiņa | 04.03.2021 | Komentāru nav

Bjc_burtojam_burtinus_bernu _darbiniLabdien, mazais burtu draugs! Tā allaž uzrunāju ikvienu lasīt un rakstīt mācīties gribētāju pulciņā “Burtiņš pie burtiņa”. Jau kopš oktobra beigām arī šis pulciņš darbojas attālināti. Katru otrdienu bērni saņem sarunu vēstuli un darba lapas ar uzdevumiem, kuros katrreiz ietverta jauna tēma.

Tā, piemēram, janvārī runājām par to, cik dažādos veidos ir sastopams ūdens, kāda ir tā nozīme dzīvības uzturēšanā. Spriedām par saules un gaismas nepieciešamību, atpazinām un iepazinām dažādus gaismas ķermeņus. Vienā pavisam tumšā vakarā, pildot darba lapas, attālināti, taču domās kopā, dzērām tēju un runājāmies par to, kas kuram vislabāk garšo.

Februārī turpinājām priecāties par sniegu un zīmējām sniegavīru parādi, nosaukdami katru savā nedēļas dienā. Pildījām labo darbu nedēļas uzdevumus. Minējām mīklas par dažādām profesijām un runājām, par ko katrs gribētu kļūt. Tik skaista un sniegota šogad bija ziema! Februāra beigās tā sāka mainīties, un mēs vērojām, kā kūst baltā sniega sega, pil lāstekas un lēkā saules zaķi. Emocijas atspoguļojām darba lapas uzdevumos. Kamēr vakari vēl nav tik silti un gari, ka gribas skriet pagalmā, iepazinām un spēlējām galda spēli – Vārdu maratons.

Ikviena tēma tiek sasaistīta ar uzdoto uzdevumu, kas ir - krustvārdu mīklas, zilbju un vārdu lasīšana, rakstīšana, uzdevumi ar līniju savienošanu un krāsošanu, vārdu minēšana, atbildēšana uz jautājumiem, burtu un dažādu formu veidošana no tangram figūrām, atšķirību meklēšana attēlos un vārdu meklēšana vārdu režģī, pasaku, dzejoļu, dziesmu klausīšanās u.c.

Liels atbalsts šajā sadarbībā ir vecāki. Tieši viņi ir tas stiprais tilts starp mums! Paldies, ikvienam par radošumu un vēlmi iesaistīties!