Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Vokālā popgrupa "Zvanotiņas"
Autors: admin | 23.05.2012 | Komentāru nav

ZvanotiņasMūsu pulciņš darbojās Bērnu un jauniešu centrā 10 gadus un šogad mēs nosvinējām savu jubileju. Šobrīd "Zvanotiņās" dzied bērni un jaunieši no 3. līdz 12.g. vecumam. Uzsākot darbošanos pulciņā vēl bērnudārza vecumā, popgrupas dalībnieki turpina dziedāšanu jau kļūstot par skolniekiem. Tā daži bērni apmeklē pulciņu vairākus gadus. Neskatoties uz to, ka mūsu talantīgie bērni vēl bez "Zvanotiņām" mācās Mūzikas vai Mākslas skolā, darbojās Sporta deju klubā un lieliski tautu deju dejotāji, tomēr darbošanas popgrupā tiem sagādā lielu prieku. Tā kā mūsu dziedātāji pamatā nāk no p.i.i. "Zvaniņš", ļoti viegli radies mūsu nosaukums: "Zvaniņā" skan notiņas - tātad "Zvanotiņas". Nodarbības notiek gan "Zvaniņā" - mazākiem dziedātājiem, gan BJC telpās - skolniekiem.

Mūsu repertuārā ir populārās dziesmas mūsdienīgos ritmos ar nelieliem deju elementiem. Dziesmas vispirms tiek mācītas pie sintezatora, pēc tam mācāmies dziedāt fonogrammu pavadījumā un visbeidzot katru dziesmu cenšamies veidot kā nelielu uzvedumu, ar attiecīgu raksturu, lai mūs būtu interesanti ne tikai dzirdēt, bet arī redzēt. Labprāt dziedam gan Bērnu un jauniešu centra organizētajos pasākumos, gan bērnudārzā "Zvaniņš", gan Jēkabpils pilsētas pasākumos un konkursos.

Visiem pulciņa dziedātājiem ļoti patīk teatrālie uzvedumi, kurus  iestudējam katru gadu. Mūsu skatītājiem bija iespēja noskatīties vairākās muzikālās izrādes - "Ezīša Pukšķa zelta zābaciņi", "Rūķu dziesmas", "Lieldienu Olas piedzīvojumi", "Puteklīšu  Ziemassvētki", "Pauks un Šmauks" un "Jampadracis liedagā". Vienlaikus izpildīt gan aktiera lomu , gan dziedāt muzikālā izrādē ir diezgan grūts un ļoti atbildīgs darbs, tāpēc mums vienmēr noder mammu un audzinātāju atbalsts masku un tērpu  gatavošanā. Šogad atkal top jauna izrāde - "Labo domu Ziemassvētki", ko labprāt rādīsim gan saviem vecākiem, gan maziem "Zvaniņa" skatītājiem, gan BJC pulciņu bērniem.

Mūsu mērķis - dziedāt sev, draugiem un visiem klausītājiem, kas grib mūs dzirdēt, tāpēc labprāt piedalāmies koncertos, pasākumos un konkursos, lai veicinātu mūsu izaugsmi un mācīties no citiem.

Skolotāja Irina Burnaševa

 

 

Izrāde "Labo domu Ziemassvētki"