Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Skanošie burtiņi
Autors: admin | 18.09.2012 | Komentāru nav

Nodarbību laikā bērni rotaļu veidā apgūst lasītprasmi un vispusīgi attīstās, tiek pārveidotas pasakas, mēs dziedam, lienējam, zīmējam, veidojam un visu darām rotaļājoties!

Apmācība integrēta. Pamazām bērni apgūst drukātos burtus, zilbes, vārdus, teikumus. Tad iepazīst arī mazos burtus. Saturs palīdz bērniem veidot saskarsmes kultūru un sociālās iemaņas. Ar dažāda veida radošajām darbībām attīsta bērna iztēli, fantāziju un radošās spējas.

Lielākiem pirmsskolas vecuma bērniem, kam burtiņi nav sveši tiek piedāvātas interesantas un aizraujošas didaktiskas spēles un darba lapas. "BURTU GUDRĪBAS" nodarbības laikā mērķtiecīga apmācība mijas ar draiskām burtiņu rotaļu pauzēm. Katram bērnam tiek saturs veidots atbilstoši katra bērna spējām, kā arī piemeklētas efektīgākās metodes, lai sasniegtu labāko rezultātu. Tēlotājdarbība palīdz bērniem labāk apgūt jauno.

Organizējam un piedalāmies dažādos pasākumus.

Dalībnieku vecums: no 4 līdz 5 gadiem.