Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Pērļošana
Autors: admin | 18.09.2012 | Komentāru nav

Bērniem un jauniešiem no 1. klases līdz 12. klasei.

PērļošanaPērļošanas pulciņā gatavojam dažādas rotas un interjera dekorus, kuros tiek izmantotas pērles. No pērlēm top auskari, kaklarotas, rokassprādzes, gredzeni. Tumšajos rudens un ziemas vakaros pulciņa dalībniekus pamanāmus dara pašu gatavotie atstarotāji. Pērļu rotājumi tiek arī somām, maciņiem, jostām. Telefoni iegūst pērļotus piekariņus. Mazākos pērļotājus visvairāk aizrauj pēc shēmām gatavotas dzīvnieku figūriņas. Gandrīz katrs pulciņā ir uzpērļojis savu zodiaka zīmi. Mēģinām realizēt dalībnieku vispārdrošākās vēlmes, kombinējot tradicionālās pērļošanas tehnikas  un savu interpretāciju. Darbus papildinām arī ar lentītēm, ādu, audumu, filcu.

Pērļošanas pulciņš notiek gan Bērnu un jauniešu centra telpās, gan klubiņā "Laipa".

Skolotāja: Ilze Balode