Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Jauniešu deju kolektīvs "Delverēni"
Autors: admin | 18.09.2012 | Komentāru nav

Sirsnīgi, draudzīgi, delverīgi, atsperīgi, draiskulīgi — tādi nu ir tie DELVERĒNI, kurus kopš 2000.gada kopā sasauc dejotprieks un kurus satur un atbalsta Jēkabpils BJC.

Šajos gados pamazām iepazīstam deju pasauli un tās skaistumu, rodam prieku un gandarījumu tautas dejā, mācamies darboties kolektīvā, kā arī atrast un atraisīt katrs pats sevi. Ar savu sniegumu kuplinam pašmāju pasākumus un koncertus, svētkus Jēkabpils Valsts ģimnāzijā. Vienmēr piedalāmies pilsētas aktivitātēs, kā arī esam piedalījušies X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un Deju svētkos Rīgā.

Ja arī tu vēlies kļūt par nākošo Deju svētku dalībnieku, ķert prieku kustībā un dejā, darboties ar un kopā ar saviem domu biedriem, ar savu varēšanu sniegt prieku citiem, tad tu esi tas, ko mēs gaidām savās rindās!!!

Dalībnieku vecums: 10.-12. klašu audzēkņi

 

Apraksta nav!