Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Filcēšana
Autors: admin | 18.09.2014 | Komentāru nav

Ja vēlies savus draugus un tuviniekus pārsteigt ar oriģinālām, „vienā eksemplārā” izgatavotām dāvanām, gaidām Tevi filcēšanas pulciņā, kur tiek sniegta iespēja apgūt dažādu skaistumlietu izgatavošanu!

No vilnas kārsuma dažādās tehnikās izgatavotās rotaļlietas, cimdi, čības, pirts cepures, somas (..) iepriecinās Tevi, tuviniekus un akcentēs Tavu individualitāti.

Vilnas plastiskās īpašības sniedz iespēju veidot visdažādāko formu darbus. Pulciņā apgūstam prasmes strādāt sausajā un slapjajā filcēšanas tehnikā. Lai darbotos filcēšanas pulciņā, priekšzināšanas nav nepieciešamas.

Nāc un izmēģini!

Dalībnieku vecums: 1.-9. klases skolēni.

 

Apraksta nav!

 

Pulciņa vadītāja Daina Poriete