Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

„FasTrack Fundamentals”
Autors: Alise Kļaviņa | 13.09.2016 | Komentāru nav

No 2016. gada oktobra Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā tiek īstenota jauna, mūsdienīga programma-pilotprojekts „FasTrack® Fundamentals”. Programma paredzēta 3-8 gadus veciem bērniem, tā ļauj izklaidējošā un interaktīvā veidā mācīt jūsu bērnam nepieciešamās prasmes, lai gūtu panākumus 21. gadsimtā.

Īstenojot programmu, bērniem tiek sniegta iespēja iepazīties ar tādām tēmām, kā bioloģija, tehnoloģija, radošums, zemes zinātnes, mērķi un dzīves stundas, astronomija, matemātika, literatūra, dabas zinātnes, komunikācija, runa, drāma un māksla, ekonomika.

Nodarbību tēmu izklāsta laikā tiks izmantots LCD interaktīvais ekrāns.

Dalībnieku vecums: 3-8 gadi
Nodarbību vieta: Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs
Nodarbību skaits: viena nodarbība reizi nedēļā
Maksa par vienu nodarbību: 4 EUR
Nodarbību vadītājas: Sarmīte Stikāne, Anda Ozoliņa-Krūmiņa, Aiva Kozuliņa

Plašāka informācija par programmu: http://fastrackids.lv/fastrackids-programmas/fastrack-fundamentals/

 

Fast Track Kids Pulcins