2021.-2022.gada interešu programmas un nodarbību laiki

Mācību procesa organizēšanas kārtība

Informācija par Valdības lēmumiem no 30.11.2021

Fastrack Fundamentals
Autors: Everita Stradiņa | 14.09.2020 | Komentāru nav

Fastrack_fundamentals_logo

Kopš 2016. gada Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā tiek īstenota mūsdienīga, daudzpusīga programma bērniem vecumā no 3 līdz 8 gadiem – „FasTrack® Fundamentals”. Šīs programmas metodes palīdz bērniem attīstīt 21.gadsimta galvenās piecas prasmes: kritisko domāšanu, radošumu, komunikāciju un sadarbību, kā arī pārliecību par sevi.

FasTracKids mācību sistēma atbilst mūsu digitālā laikmeta skolēnu vajadzībām, pateicoties tam, ka mācību plāns ir īpaši paredzēts interaktīvajai tāfelei jeb FasTrack® mācību stacijai. Bērniem tiek sniegta iespēja, aplūkojot attēlus un video, klausoties skaņās un sarunās, sadarbojoties ar mācību spēļu un aktivitāšu starpniecību, iepazīties ar 12 dažādām tēmām, sākot no radošās literatūras, beidzot ar ekonomiku un bioloģiju. Mācību process koncentrēts uz to, lai iemācītu bērniem nevis, kā iegaumēt, bet - kā izprast, nevis - KO domāt, bet - KĀ domāt.

Agrīnā bērnība ir laiks, kad  iegūt izpratni par apkārtējo pasauli, kad bērnā veidojas emocionālā un sociālā inteliģence. Katrs bērns mācās atšķirīgā veidā, un arī Jūsu bērnam ir unikāls veids, kādā viņš uztver pasauli sev apkārt. Šī metodika ļauj bērnam nonākt dinamiskā un interaktīvā mācību vidē, kur bērns var pilnveidoties un rast lielāku izpratni par apkārtējo pasauli.

  • Nodarbības notiek: Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā
  • Nodarbību skaits: 1 nodarbība 1 reizi nedēļā, ceturtdienās
  • Dalībnieku vecums: 3-8 gadi
  • Maksa par vienu nodarbību: 4 EUR
  • Nodarbību vadītājas: Elīna Ziediņa, Everita Stradiņa

Plašāka informācija par programmu: http://fastrackids.lv/fastrackids-programmas/fastrack-fundamentals/