Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Bērnu mākslas studija
Autors: admin | 19.09.2012 | Komentāru nav

STUDIJA MAZAJIEM (3-4g. un 5-6g.)

Bērnam priekšā papīra lapa un zīmuļi, krāsas, krītiņi, it kā nekas, bet tas ir kā logs uz citu pasauli - mākslas pasauli. Tajā var parādīties it viss, kas notiek šajā un fantāzijas pasaulē.

Vinnijs Pūks Sivēnam jautā: "Kāda šodien ir par dienu?"
Sivēns atbild: "Šodiena."
Vinnijs Pūks nopriecājas: "Šodiena ir mana mīļākā diena!"

Tieši tik vienkārši! Jo tādai ir jābūt un tāda ir mūsu diena MĀKSLAS STUDIJĀ.

Mākslas pulciņš notiek Jēkabpils BJC.

Bērniem ir iespēja darboties ar daudzveidīgiem materiālie un dažādām tehnikām. Tiek piedāvātas nodarbības: zīmēšanas, gleznošanas, veidošanas, kompozīcijā un darbs materiālā (dažādu priekšmetu izgatavošana, zīda un stikla apgleznošana, logu un sienu dekori, filcēšana, pērlīšu tehnika, ādas apstrāde, papīra plastika, keramika, tekstils). Strādājam telpā un brīvā dabā, piedalāmies izstādēs, konkursos. Pulciņa audzēkņi piedalās arī BJC rīkotajās izstādēs. Pulciņā tiek plānoti tematiski pasākumi "Ziemassvētki", "Lieldienas" un citas aktivitātes. Bērni aktīvi piedalās pasākumu organizēšanā un telpu noformēšanā.

Aicinām visus pirmsskolas un skolas vecuma bērnus, kam ir vēlēšanās radīt mākslas brīnumu zīmējot, gleznojot, līmējot un citādi radoši strādājot. Mācīsimies, eksperimentēsim, darbosimies ar dažādiem materiāliem un vizuālās mākslas tehnikām kopā ar skolotāju Andu Ozoliņu-Krūmiņu (e-pasts ok_anda@inbox.lv, tālr. 28369424)

Dalībnieku vecums: no 8 līdz 13 gadiem