Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 14. aprīlim, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Aušana
Autors: admin | 18.09.2012 | Komentāru nav

Aušanas pulciņā darbojas bērni vecumā no 9 līdz 16 gadiem. Aušana ir sena un interesanta tautas daiļamata māksla. Ja arī tu gribi to apgūt, piesakies aušanas pulciņā, ko vada skolotāja, tautas daiļamata meistare Aina Krastiņa.

Pulciņā tev būs iespēja iemācīties izgatavot ko skaistu un mīļu, kas noderēs pašam un priecēs citus. Tu apgūsi iemaņas aušanā ar stellēm (gan lielajām, gan mazajām), izšūšanas mākslā, gobelēnu veidošanā, tapošanā. Mācīsimies aust arī netradicionāli - veidot lakatus, izmantojot aušanas tehniku uz finiera; apgūsim arī aušanu ar pērlēm.

Nāc, pamēģini! Un tu būsi pārsteigts par to, ko spēsi pagatavot!

Dalībnieku vecums: no 8 līdz 14 gadiem.