Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

“Dzīves prasmju laboratorija-2” Pērtniekos
Autors: Lilija Upīte | 19.09.2021 | Komentāru nav

BJC_laboratorija_pertnieki_plakatsSeptembra  mēnesī biedrība “Jauniešu klubs “13.pirmdiena”” projekta “Dzīves prasmju laboratorija-2” ietvaros aicina jauniešus pieteikties uz foreļu makšķerēšanu gleznainā vietā “Pērtniekos”, Rēzeknes novadā. (līdzi jāsarūpē makšķere/spinings). No projekta līdzekļiem tiks apmaksāta ieeja. Par noķerto lomu apmaksa jāveic pašiem. Makšķerēšanas laikā pikniks un jaukas sarunas. Izbraukšana 11.09. plkst.10.00 no Vecpilsētas laukuma.

26.09. plkst.13.30 no Vecpilsētas laukuma izbraucam uz Daugavpils ledus halli. Aktivitātes finansiāli atbalsta Jēkabpils pilsētas pašvaldība un Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs, bet realizē jauniešu klubs “13.pirmdiena”.

Aicinām jauniešus apgūt jaunas prasmes, attīstot  praktiskās dzīves kompetences un iegūt jaunu pieredzi.

Aktivitāšu laikā jāievēro distancēšanās un sanitārie protokoli atbilstoši MK izdotajiem Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai noteikumiem.

Aktivitāšu laikā  tiks fotografēts un filmēts. Video un fotogrāfijas no pasākuma, tai skaitā ar apmeklētājiem tajos, var tikt publicēti pēc pasākuma.

Uz šīm aktivitātēm aicinām jauniešus no 13 līdz 25 gadiem,  uzrādot Covid sertifikātu/derīgu Covid negatīvu testu (digitālā vai papīra formātā).

Uz katru aktivitāti aicinām pieteikties 10/13 jauniešus līdz 10.09. zvanot pa tālruni 26442577.

Nokļūšana uz vietām tiks organizēta.

Aicinām sekot aktualitātēm Jēkabpils BJC mājas lapā www.jekabpils-bjc.lv, https://www.facebook.com/jekabpilsBJC, https://www.facebook.com/13pirmdiena.

Informāciju sagatavoja projekta vadītāja Lilija Upīte