Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Ziemassvētku Rosības nedēļa BJC Rūķu pagalmā!
Autors: Lilija Upīte | 16.12.2021 | Komentāru nav

Ziemassvētki ir  īpašs laiks, kad pateikt paldies, darīt labus darbus, pabūt kopā ar savu ģimeni un  mīļajiem. It īpaši bērni šos svētku gaida ar sajūsmu, tādēļ, lai gaidīšanas laiks  būtu interesantāks un katra diena nestu kādu pārsteigumu – BJC jautrā Rūķu komanda jums dāvina iespēju - izveidot katram savu Ziemassvētku stāstu!

 No 13. līdz 17. decembrim BJC Rūķu pagalmā pie egles atrodi kasti ar dažādiem dabas materiāliem un izveido savu Ziemassvētku stāstu, vadoties pēc konkrētās dienas tēmas. Dienas uzdevumu var veikt ne tikai bērni, bet arī pieaugušie, lai uzdevuma izpilde būtu kā jauka ģimenes nodarbe. 

Pirmdien svinējām Saules dienu, otrdien Sniegavīru dienu, trešdien veidojam Prieka dienu, ceturtdien būs Dāvanu diena, bet piektdien tiksimies Egles dienā.

Aicinām savu dienas stāstu nofotografēt un iesūtīt watsapp (mob.29633045)

Paldies visiem tiem bērniem, kuri atnesa savus zīmējumus tēmai “Es zīmēju Ziemassvētkus !”. Izstāde ir apskatāma BJC logos.

Piesien bēdu bluķī!

Kad stāsts izveidots un bilde nosūtīta, piesien bēdu bluķī! Kas jādara? Lai nākamais gads būtu priecīgāks un veiksmīgāks, Rūķi aicina piesiet krāsaino dzīpariņu (atradīsi groziņā pie kastes blakus lācim Ķepainim) pie lielā bluķa, ko Saulgriežu naktī sadedzināsim, lai līdz ar dzirkstelēm zūd nebūtībā.

 

Apraksta nav!