Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Ziemassvētku darbnīcas klubā „Laipa”
Autors: Ilze Balode un Ina Rogoļeva | 11.12.2013 | Komentāru nav

Laikā, kad ir visīsākās dienas un vistumšākās naktis, visur tiek meklēta gaisma. Zeme pārklājas ar baltu sniegu, iemirdzas Ziemassvētku dekori, cilvēki gatavo svētku rotājumus. Jau vairākus gadus Ziemassvētku darbnīcas notiek arī klubā „Laipa”. Šogad uz kopīgu darbošanos bērnus aicinām 16.decembrī 15.00, klubā „Laipa”, Nameja ielā 16-78.

Gatavosim Ziemassvētku dekorus, minēsim mīklas, iepazīsim svētku tradīcijas un parašas.

Tiem, kuri pēdējo nedēļu laikā nav iegriezušies klubā, ar patiesu prieku gribam paziņot, ka arī šeit ir kļuvis gaišāks. Kluba telpas ir skaisti izremontētas. Lielu paldies bērnu un pedagogu vārdā sakām Jēkabpils Pilsētas pašvaldībai par piešķirto finansējumu, firmai „BūvMax” par ātri un kvalitatīvi veikto remontu, Bērnu un jauniešu centra direktoram Oskaram Elksnim par atbalstu un līdzi jušanu.