Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Zemgales un Latgales novadu mazpulku darbu skate - projektu forums
Autors: Sandra Āriņa | 05.10.2015 | Komentāru nav

Mazpulks Nometne MalnavaŠī gada 9.oktobrī Jēkabpils Valsts ģimnāzijā notiks svarīgākais biedrības Latvijas Mazpulki pasākums – Zemgales un Latgales novadu mazpulku darbu skate jeb projektu forums, ko organizē Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs, sadarbojoties ar Latvijas Mazpulkiem, Jēkabpils pilsētas pašvaldību. Šajā skatē bērni un jaunieši prezentēs individuālos un grupas projektus, kuri tika izstrādāti no marta līdz septembrim. Notiks arī tradicionālais mazpulku tirdziņš, kurā piedalīsies arī citas biedrības no Jēkabpils. Foruma dalībnieki viesosies SIA „Sedumi” siltumnīcās un notiks arī citas izglītojošās nodarbības. 

Ikviens Jēkabpils iedzīvotājs ir laipni gaidīts uz šo pasākumu Jēkabpils Valsts ģimnāzijā no pulkstens 10.00.

 

Bjc Mazpulks Kopbilde