Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Vides svētki Tērvetē
Autors: Everita Stradiņa | 30.03.2023 | Komentāru nav

Zalas_jostas_vides_svetki_plakats2022. gada 1. oktobrī “Zaļā josta” izsludināja izlietoto bateriju vākšanas konkursa “Tīrai Latvijai” 2022./2023. mācību gada sezonu, kurā aicinātas piedalīties Latvijas izglītības iestādes. Konkursam savu dalību pieteicām arī mēs – Jēkabpils novada Bērnu un jauniešu centrs.

Paldies visiem interešu pulciņu audzēkņiem, kas iesaistījās un atnesa izlietotās baterijas uz BJC. Kopā esam sakrājuši 24 kg.

Pateicībā par dalību šajā vides konkursā “Zaļā josta” ikvienu ielūdz uz ZAĻĀS JOSTAS VIDES SVĒTKIEM, kas š.g. 26. maijā visas dienas garumā no plkst. 10.00 līdz 17.00 norisināsies Tērvetes dabas parkā “Latvijas Meža dienu 2023” ietvaros sadarbībā ar "Latvijas valsts meži".

Šajos svētkos ikviens apmeklētājs varēs piedalīties vairāk nekā 100 izglītojošās un radošajās darbnīcās un vides izziņas pieturās, kā arī ikviens pasākumā dienā varēs apmeklēt bez maksas arī visu LVM dabas parku Tērvetē.

Īpašie viesi būs mūzikas grupa “Citi zēni”, kas priecēs visus apmeklētājus uz “Zaļās skatuves”. Savukārt sportiskās aktivitātēs dalībniekus mudinās iesaistīties “VEF Rīga” basketbolisti.

Šogad īpaši tiks pievērsta uzmanība klimata jautājumiem. Šī gada tēma – vai mežs izglābs pasauli? – mudinās ikvienu pārliecināties par meža nozīmi klimata pārmaiņu mazināšanā.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Lai saņemtu papildu informāciju un izglītojošus materiālus pasākuma dienā, ieteikums ikvienam iepriekš reģistrēties. Dalībnieku reģistrācija norisinās līdz 20. maijam.

Plašāku informāciju, kā arī reģistrācijas formu meklējiet mājaslapā zalajosta.lv