Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Velo pārgājiens “Izaicinājums piedzīvojumam!”
Autors: Lilija Upīte | 24.09.2021 | Komentāru nav

BJC_velopargajiens_plakatsOktobra mēnesī biedrība “Jauniešu klubs “13.pirmdiena””  projekta “Dzīves prasmju laboratorija-2” ietvaros aicina jauniešus pieteikties uz projekta noslēguma aktivitāti - velo pārgājiens “Izaicinājums piedzīvojumam!”.

09.10. plkst.12.00 pulcējamies Mežaparkā pie guļbūves namiņa, lai dotos gleznainā izbraucienā ar divriteņiem apkārt Radžu ūdenskrātuvei uz Ābeļu pagastu. Aktivitāti finansiāli atbalsta Jēkabpils pilsētas pašvaldība un Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs, bet realizē jauniešu klubs “13.pirmdiena”.

Aicinām jauniešus  apgūt jaunas prasmes, attīstot  praktiskās dzīves kompetences un iegūt jaunu pieredzi.

Aktivitātes laikā jāievēro distancēšanās un sanitārie protokoli atbilstoši MK izdotajiem Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai noteikumiem.

Aktivitātes laikā  tiks fotografēts un filmēts. Video un fotogrāfijas no aktivitātes, tai skaitā ar apmeklētājiem tajos, var tikt publicēti pēc pasākuma.

Uz šo aktivitāti aicinām jauniešus no 13 līdz 25 gadiem,  uzrādot Covid sertifikātu/derīgu Covid negatīvu testu (digitālā vai papīra formātā).

Uz aktivitāti aicinām pieteikties 10/13 jauniešus līdz 04.10. zvanot pa tālruni 26442577.

Aicinām sekot aktualitātēm Jēkabpils BJC mājas lapā www.jekabpils-bjc.lv, https://www.facebook.com/jekabpilsBJC, https://www.facebook.com/13pirmdiena.

Informāciju sagatavoja projekta vadītāja Lilija Upīte