Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Vasaras radošās darbnīcas „Kabata-2023”
Autors: Lilija Upīte | 23.08.2023 | Komentāru nav

Šī gada vasaras radošo darbnīcu „Kabata-2023” piedzīvojums un kopā būšanas prieks bija manāms Jēkabpils novada Bērnu un jauniešu centra struktūrvienībā Aknīstē, nedēļas garumā, no 7.jūlija līdz 11.augustam.

Kopā pulcējās 39 dalībnieki vecumā no 5 līdz 14 gadiem.

Patiess prieks par „Kabatas-2023” dalībniekiem, ka šogad bija sapulcējušies aktīvi, darboties griboši un atvērti, katrai piedāvātajai aktivitātei, bērni.

Kopā spējām izdarīt daudz interesantu lietu. Veicām iepazīšanās spēles, zumbojām, dejojām, gājām kustību rotaļās. Teātra darbnīcā - spēlējām improvizāciju teātri, etīdes. Deju darbnīcā - iestudējām autordeju. Mūzikas darbnīcā – apguvām dziesmas, ritmiski muzicējām, improvizējām spēlēšanu pie klavierēm. Floristikas darbnīcā – veicām ziedu pušķu veidošanu, puķu darināšanu no tualetes papīra un papīra roku dvieļiem, krāsainu taureņu un pelīšu darināšanu, pērļošanu, attēlu dedzināšanu koka ripās. Zīmēšanas darbnīcā – zīmējām, krāsojām dažādus attēlus uz papīra, estrādē zīmējām ar asfalta krītiņiem. Spēļu darbnīcā- spēlējām lielās un mazās galda spēles, badmintonu, mēšanu mērķī, rotaļājāmies ar bumbu.

Pusdienojām kafejnīcā “Kalniņā”. Pēc pusdienām dalībniekiem tika piedāvātas kustību rotaļas, kino pēcpusdiena ar popkornu, netradicionālā sporta pēcpusdiena (aktivitātes  ar baloniem), foto eksperimenti, talantu šovs, emociju orientēšanās, bibliotēkas apmeklējums (izstādes aplūkošana, izzinošas spēles spēlēšana KAHOOT, attēlu veidošana no auduma strēmelēm uz žoga, augļu salātu gatavošana). Piektdienas pēcpusdienā “Noslēguma ballīte” kopā ar ģimenes pārstāvjiem, filmas ‘KABATA” pirmizrāde, dalībnieku koncertiņš, saldais svētku kliņģeris dalībniekiem kopā ar ciemiņiem.

Paldies manai lieliskajai komandai – darbnīcu vadītājām – Intai Mežaraupei, Madarai Ozoliņai, Smaidai Zaičenkovai, Sintijai Klints.

Sagatavoja Evija Ķiķēna