Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Vasaras radošā darbnīca “Domā zaļi, dzīvo zaļāk!”
Autors: Lilija Upīte | 08.09.2023 | Komentāru nav

Šogad laikā no 7.08-11.08  jau 7. reizi notika radošās darbnīcas “Domā zaļi, dzīvo zaļāk”. Šī gada tēma “Ūdens”.

Pirmdien darbojāmies Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātē. Pētījām ūdens riņķojumu dabā un uzzinājām, kas tad īsti ir H2O.  Šajā dienā pati daba rādīja savu varenību. Negaiss mūs  pavadīja visu mājupceļu.

Otrdien bija Eksperimentu diena. Mežaparkā noskaidrojām, kurš dabas materiāls visvairāk uzsūc ūdeni. Arī pārējās aktivitātes bija saistītas ar ūdeni: gan kolāžas veidošana, gan stafetes, gan  erudīcijas  spēles.

Trešdien Cēsīs  mūs  sagaidīja  uzņēmumu "Mežezers" dzērienu ražotne un "Vinnis" medus  ražotnes darbinieki. Uzzinājām, kā tiek pārbaudīta medus kvalitāte, kā tiek fasēts, kā  un cik ilgi tiek gatavots krēmveida medus. Izrādās, ka kvalitatīvākais medus tiek vests no Ukrainas. Īsts pārsteigums mūs sagaidīja “Mežezers” ar  jaunāko un populārāko dzērienu degustāciju.  Tikām iepazīstināti ar  visu  ražošanas procesu.

Atpakaļceļā priecājāmies par Madonas pilsētas rotaļlaukumu. Arī šoreiz lietus sekoja mums pa pēdām.

Ceturtdienas vienmēr ir fizisko aktivitāšu dienas. Tā tas bija arī šoreiz. Bērni savu spēku, sadarbību un veiklību varēja pārbaudīt izklaides parkā “Marymaris”.

Piektdienā vecāki tika  aicināti uz Kena parku, lai pārrunātu,  kā tad nedēļa tika pavadīta. Tika organizēts konkurss Bērni  pret Vecākiem. Jau 6. reizi uzvara bija bērnu pusē. Atvadoties,  bērni  rakstīja tēmas, ko vēlētos pētīt nākošajā reizē.

Kāds ir skolotāju viedoklis par šo nedēļu? Mums  šajās darbnīcās piedalās labākie, pieklājīgākie, radošākie  un aktīvākie  bērni. Šos vārdus par dalībniekiem dzirdējām arī Jelgavā un Cēsīs.

Darbnīcu vadītājas Ilona Rimeiķe un Inese Pūcīte