Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Toņi un pustoņi iekrāso vasaru
Autors: Everita Stradiņa | 07.06.2023 | Komentāru nav

Saulaina, vējaina, krāsaina un skanīga aizritēja VI Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāla „Toņi un pustoņi” diena Rīgā, kas 3.jūnijā pulcēja dalībniekus no visas Latvijas. Uz to devāmies arī mēs – Jēkabpils novada interešu izglītības vizuāli un vizuāli plastiskās mākslas programmu pulciņu jaunie mākslinieki un pedagogi.

Bjc_ziemelblazmaNo 22. maija līdz 3. jūnijam kultūras pils "Ziemeļblāzma" izstāžu zālēs bija apskatāma Bērnu un jauniešu mākslas darbu izstāde „Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi”. Starp 380 darbiem 11 bija mūsu skolēnu darbi. Jēkabpils novada BJC pulciņa “Šūšanas studija” kopdarbs “Sēlijas saucējas”, (skolotāja Anda Ozoliņa-Krūmiņa), pulciņa “Radošie” kolektīvais darbs “Zaķīšu pirtiņa” (skolotāja Inga Kursīte), Aknīstes vidusskolas mākslas pulciņa trīs audzēkņu darbi – Ģirts Zinars “Āžu miests”, Rinalds Miglāns “Sēlijas mežos” un Emija Geituse “Draugi” (skolotāja Eva Joča), Jēkabpils 2.vidusskola – divi kopdarbi “Daugavas vēstules” un “Daugavas krastā” (skolotāja Inga Kursīte), Jēkabpils 3.vidusskola – Karlīna Veselova “Ar Auseklīti” (skolotāja Daina Eglīte), Jēkabpils Valsts ģimnāzija – Elvita Bilinska “Div’ māsiņas sasatika”, Evelita Kristapsone “Pilsētā pie upes”, Elīna Strašnova “Rakstu raksti” (skolotāja Elga Skrebele).

Festivāla dienā, 3.jūnijā, savus priekšnesumus sniedza tērpu kolekciju veidotāji, uzstājās popgrupas, vokālie ansambļi, muzicēja vokāli instrumentālie, instrumentālie un džeza ansambļi. Parka teritorijā darbojās dažādas radošās darbnīcas.

Skaistās Ziemeļblāzmas pils parka gaisotne deva pasākumam patīkamu noskaņu un līdzdalības sajūtu.

Paldies Valsts izglītības satura centram, īpaši Sandrai Miezei, par festivāla organizēšanu!

Paldies Jēkabpils novada Izglītības pārvaldei par atbalstu!