Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Teātra pulciņš viesojas „Smaidā”
Autors: Dace Kalniņa | 02.03.2015 | Komentāru nav

Meteņu nedēļa ir pēdējā, kad ļauts maskoties un iet ķekatās. 25.februārī Jēkabpils BJC teātra pulciņa dalībnieki devās ciemos pie BJC klubiņa „Smaids” apmeklētājiem, lai parādītu viņiem, kādas maskas un lelles paši gatavojuši, kā dažādas mantas masku pasākumam var pielāgot un lietā likt.

Tika spēlētas etīdes gan ar, gan bez maskām, spēlēts leļļu teātris, dzerta tēja un pārrunāti interesantākie teātra pulciņa notikumi. „Smaida” apmeklētāji notiekošajā ne tikai ar interesi klausījās un skatījās, bet arī paši piedalījās.

Kurš Metenī atrod pogu, tas visu gadu laimīgs būšot. Un, protams, arī šajā pasākumā bez pogu meklēšanas un atrašanas neiztika. Pie savas pogas tika katrs pasākuma dalībnieks, un atliek cerēt, ka laime šogad smaidīs visiem!