Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Svinam dzimtās valodas dienu
Autors: Everita Stradiņa | 25.02.2023 | Komentāru nav

Starptautiskajā dzimtās valodas dienā - 21.februārī, Jēkabpils novada Bērnu un jauniešu centrā svinējām valodu un uzdrīkstēšanos. Notika skolēnu skatuves runas priekšnesumu konkurss, kurā piedalījās 1.-12. klašu skolēni no 14 Jēkabpils novada vispārējās izglītības iestādēm. Arī šogad dalībnieki runāja vienu dzejas un vienu prozas darbu. Izvēloties ieteiktās daiļdarbu tēmas, konkursanti ar autora vārdiem pauda savu izpratni, prieku un redzējumu.

Vērtēšanas darbu šī gada konkursā pildīja Inta Ūbele (Jēkabpils Tautas teātra režisore, Krustpils kultūras centra vadītāja), Inita Zarkeviča (Jēkabpils Tautas teātra dalībniece) un Rita Sirmoviča (latviešu valodas un literatūras skolotāja).

Apkopojot komisijas vērtējumu, uz konkursa otro kārtu no mūsu novada tika izvirzīti 10 dalībnieki, kas ieguva augstāko pakāpi: Kristaps Groms (Jēkabpils 2.vsk. 1.kl.), Dominiks Brūveris (Viesītes vsk.3.kl.), Elīna Bogdanova (Sūnu psk.9.kl.), Marta Annija Mažeika (Aknīstes vsk.11.kl.), Toms Bētiņš un Matīss Lāčplēsis (Jēkabpils 3.vsk. 2.kl.), Gatis Groza (Jēkabpils 3.vsk. 6.kl.), Katrīna Sprindža (Jēkabpils 2.vsk. 6.kl.), Lauma Kalniņa (Salas vsk.9.kl.) un Artis Pogodajevs (Jēkabpils 2.vsk. 11.kl.).

Paldies visiem konkursa dalībniekiem un skolotājiem par uzdrīkstēšanos, radošo pieeju un ieguldīto darbu! Paldies SIA Sedumi par saulaino, ziedošo noformējumu!

Vēlam veiksmi dalībniekiem Valsts izglītības satura centra rīkotā konkursa 2.kārtā!