Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Sveiciens pavasarī, ko visi tik ilgi gaidījām
Autors: Lilija Upīte | 18.04.2023 | Komentāru nav

2023. gada 13. aprīlī Jēkabpils novada Bērnu un jauniešu centrā notika pasākums ”Joku diena!”, kuru organizēja teātra studija “Ķirsis” sadarbībā ar BJC vadību.

Studijas jaunieši šī mācību gada laikā ir iesaistījušies vairāku pasākumu vadīšanā un organizēšanā.  Pasākuma laikā bērni un jaunieši spēlēja dažādas spēles, piedalījās joku viktorīnā,  līdzdarbojās dažādās aktivitātēs un vienkārši ļoti labi pavadīja laiku. Katrai pulciņa komandai bija jāizveido īpašs vizuālais  noformējums.  Balvas par visorģinālāko noformējumu saņēma komandas “Adatiņas”, “Zīmulīši” (skolotāja Anda Ozoliņa-Krūmiņa) un  “Disko meitenes” (skolotāja Ilze Balode). Erudīcijas konkursā godalgotā vieta komandai “Disko meitenes”  (skolotāja Ilze Balode). Apsveicam!

Santa - „Man, personīgi, visvairāk patika palīdzēt mazajiem ķipariem “Pulciņa joku gariņu” taisīšanas procesā, jo tas bija ārkārtīgi jautri ikvienam! Bija patiesi ļoti jautri un forši uzstāties kā lellēm un dziedāt dziesmu ‘’Anniņa Vanniņā”. Kopumā, šis pasākums bija pozitīvām emocijām bagāts, kolosālu kolēģu kompānijā! Studijā “Ķirsis” mēs visi esam viena liela ģimene, kas apstiprinājās arī kopējā darba procesā  ballītes pasākuma noslēgumā.

Rendijs - „Esmu vadījis vairākus BJC pasākumus šajā mācību gada laikā un pieredze ir milzīga. Šis pasākums bija prieka gara pilns un kā klauns varēju iepriecināt bērnus ar jokiem. Sapratu, ka  svarīga ir laba komunikācija komandas starpā un tas, cik daudz faktoru organizācijas procesā ir jāņem vērā, lai viss noris bez aizķeršanās.”

Anete - Darbojoties pasākumā -sajūta bija lieliska, man ļoti patīk uzstāties cilvēku priekšā, tāpēc man šis bija aizraujoši. Man šķita interesants  sagatavošanās process - grima likšana, mēģinājumi un nelielais stresiņš pirms uzstāšanās. Superīgi bija darboties kopā ar bērniem, vadīt spēles un likt tiem smieties.

Evelīna - man patika, ka mēs-meitenes bijām leļļu tēlā. Bija jauki vadīt man uzticēto disko ballīti. Paldies Andai par labo mūzikas izlasi! Pēc šī smieklu un smaidu pilnā pasākuma,  gan bērni, gan jaunieši bija laimīgi.

Paldies vadītājai Inesei Zīlei par darbu!