Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Starptautiskais Bērnu mākslas konkurss “LIDICE -2021”
Autors: Everita Stradiņa | 24.01.2021 | Komentāru nav

Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu un izglītības iestādēm arī šogad sniedz iespēju un aicina bērnus piedalīties starptautiskā izstādē Čehijā - 49.Starptautiskajā bērnu mākslas konkursā “LIDICE 2021”. Konkursa 1.kārta tiek organizēta Rīgā, Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte”. Darbu izstāde, kas būs apskatāma digitāli, notiks no 26.janvāra līdz 11.februārim. Konkursa 1.kārtas laureātu darbi tiks izvirzīti izstādei - konkursam Čehijā.

Šogad radošo darbu veidošanai, zīmēšanai, gatavošanai tiek piedāvāta tēma “ROBOTS un mākslīgais intelekts”, rosinot bērnus padziļināt izpratni par robotiku, inženierzinātnēm un radošajām industrijām.

Dalību konkursā pieteikuši arī Jēkabpils 2. vidusskolas audzēkņi - Ieva Stupiņa, Marta Kaplere, Līva Ugrika, Paula Aleksandra Daktere, Una Zeica, Luīze Čandere, Loreta Lazdiņa, Eleonora Leišavniece un 3.vidusskolas audzēkņi - Sandra Kuģeniece, Maksims Varts, Danija Voite, Katrīna Paramonova, Samanta Kuģeniece. Paldies vizuālās mākslas skolotājām Aijai Rogālei un Dainai Eglītei par skolēnu motivēšanu un iesaistīšanu.