Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Spēkosies par godpilno titulu "Labākie senioru draugi un palīgi"
Autors: Lilija Ražinska | 20.03.2015 | Komentāru nav

4. klašu konkursā, kura mērķis rosināt sākumskolas vecuma bērnus iegūt un apkopot izzinošu un pamācošu informāciju par saviem vecvecākiem, kā arī vērīgāk iepazīties ar dažādām veco cilvēku dzīves situācijām, vērtībām, paražām un vajadzībām, aicinot meklēt iespējas iesaistīties izaicinājumu apzināšanā un risināšanā, aktīvi iesaistījās Jēkabpils 3.vidusskolas 4.a un 4.b klase, Jēkabpils pamatskolas 4.a un 4.b  klase, Jēkabpils 2.vidusskolas 4.a klase un Ābeļu pamatskolas 4.klase.

Februārī  bērni aktīvi darbojās, veidojot un noformējot mapes par saviem vecvecākiem, kurās lasāmi interesanti fakti no bērnības, skolas un darba gaitām, atbildes uz jautājumiem par atpūtas veidiem, mīļākajām dziesmām, arī nedarbiem. Gandrīz visi bērni ir sākuši pētīt savas dzimtas koku. Ievietojuši foto uzņēmumus no vecvecāku albumiem. Mapēs atrodami Goda Raksti, grāmatas, rokdarbi, vēstules un citi interesanti materiāli.

23. martā no plkst. 13.00-15.00 Jēkabpils BJC tiksies 6 komandas, lai spēkotos par titulu “LABĀKIE SENIORU DRAUGI UN PALĪGI”! Bērni sagatavojuši muzikālu priekšnesumu dziesmu popielai no vecmāmiņas pūra lādes TOP dziesmām un konkursa gaitā sacentīsies 6 darbnīcās.

Pasākuma gaitā godināsim iesūtīto 54 darbu autorus. Piedāvāsim aplūkot saturīgo izstādi-vecvecāku atmiņas stāstus mazbērnu acīm. Bērniem, vecvecākiem un vecākiem, kuri nestartēs konkursā piedāvāsim tematisku tikšanos ar seniori Sarmīti Ozoliņu, kura padalīsies savos iespaidos par ceļojumu pa Ķīnu.

Konkursu vērtēs profesionāla senioru žūrija no biedrības “Sasaiste”, kas ir konkursa idejas autori un kopā ar Jēkabpils BJC realizē KIF (Kopienu iniciatīvu fonda) un  Jēkabpils pilsētas pašvaldības atbalstītu projektu "Paaudžu sadarbībai".

Uz konkursu mīļi aicināti arī bērnu vecvecāki un draugi seniori!