Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Skolēnu skatuves runas konkursa II kārta Jēkabpilī
Autors: Everita Stradiņa | 02.03.2020 | Komentāru nav

Skatuves_runa_2020Šī gada 28. februārī, sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru, Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā notika reģionālais Latvijas izglītības iestāžu skatuves runas konkurss.

Konkursā piedalījās 50 dalībnieki no Jēkabpils, Salas, Aknīstes, Krustpils, Aglonas, Ilūkstes, Aizkraukles, Kokneses, Pļaviņu, Līvānu novadiem, Daugavpils un Jēkabpils pilsētām.

Esam priecīgi un lepni par mūsu skolēniem, kuri konkursā pārstāvēja Jēkabpils pilsētu  - Jēkabpils pamatskolas audzēkņi Gatis Groza (skolotāja Biruta Sprindža), Valters Verečinskis (skolotāja Līga Radzeviča), Jēkabpils Valsts ģimnāzijas audzēknes Dace Bērziņa (skolotāja Dace Druveniece) un Elizabete Vaidere (skolotāja Anita Vītola), 3.vidusskolas audzēknis Artūrs Turkupols (skolotāja Lilija Zēberga) un Jēkabpils 2.vidusskolas audzēkne Inese Skrimble (skolotājas Ludmila Movčane un Zinaīda Rutkovska).

Dalībnieku sniegumu vērtēja VISC izvēlēta vērtēšanas komisija – režisores, pedagoģes Anna Jansone un Dace Liepeniece, VISC Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vecākā referente Dace Jurka.

Šis gads Latvijas skolu jaunatnei sācies rosīgs, darbiem, centības, gribas un prieka pildīts. Kopā ejams uz Latvijas bērnu un jauniešu kultūras un mākslas svētkiem! Nav tik būtiski, vai tā ir deja, dziesma, teātra māksla, skatuves runa, jebkura sevis izpausmes forma uzskatāma par tradīcijas tālāk nesēju paaudžu paaudzēs.

Paldies, visiem konkursa dalībniekiem un skolotājiem par ieguldīto darbu, uzdrīkstēšanos un izdošanos! Lai skaists mūsu kopīgi uzsāktais ceļš uz XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem!

Visu skolēnu skatuves runas un mazo formu uzvedumu reģionu skašu rezultāti ir aplūkojami Valsts izglītības satura centra mājas lapā.