Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Skolēn, ko Tev iemācīja Skolotājs?
Autors: Lilija Ražinska | 02.09.2015 | Komentāru nav

Lizda LogoUzsākot jauno mācību un akadēmisko gadu, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) aicina skolēnus un studentus piedalīties konkursā „Ko man iemācīja Skolotājs?”, līdz š.g. 25.septembrim sociālajā tīklā twitter vai facebook ar atsauces tagu #iemacijaSkolotajs publicējot kādu vērtīgu atziņu vai mācību, ko skolotājs vai pasniedzējs iemācījis. LIZDA konkursa mērķis ir veicināt skolotāja profesijas nozīmību sabiedrībā un radīt patīkamu Pasaules Skolotāju dienas svētku noskaņu skolotājiem Latvijā.

„Mums ir svarīgi paust pozitīvu novērtējumu pedagogiem, kuru profesionalitāte un motivācija ir viens no galvenajiem pamatiem kvalitatīvai izglītībai un ilgtspējīgai sabiedrībai,” uzsver LIZDA.

Konkursā no visiem pieteikumiem tiks izvēlēti trīs uzvarētāji, izvērtējot atziņas atbilstību tematam, tās oriģinalitāti un nozīmību. Uzvarētāji balvā saņems divas biļetes uz jebkuru kultūras pasākumu Latvijā, kā arī vēl divas biļetes, ar kurām varēs pārsteigt savu Skolotāju, dāvājot viņam iespēju apmeklēt kādu kultūras pasākumu. Konkursa uzvarētājs balvā kopā iegūst četras biļetes uz jebkuru kultūras pasākumu, kas tuvāko 6 mēnešu laikā notiks Latvijā. Konkursā kopā tiks apbalvoti trīs galvenie uzvarētāji. Plašāka informācija un konkursa uzvarētāji tiks paziņoti www.lizda.lv.

LIZDA konkurss ir veltīts Pasaules Skolotāju dienai, kuru daudzviet Pasaulē atzīmē 5.oktobrī. Latvijā Skolotāju dienu svin oktobra pirmajā svētdienā, šogad – 4.oktobrī. Daudzi šiem svētkiem veltīti pasākumi izglītības iestādēs notiks jau 2.oktobrī. Savukārt Pasaules Skolotāju diena pirmo reizi svinēta 1994.gadā, atzīmējot gadadienu, kopš 1966.gada 5.oktobrī Parīzē pieņemta UNESCO un ILO rekomendācija par skolotāju statusu. Pasaules Skolotāju dienā LIZDA un Education International aicina pedagogus būt vienotiem un kopā iestāties par kvalitatīvu izglītību ikvienam.

Šeit var lejuplādēt LIZDA konkursa Nolikumu.

Informāciju sagatavoja:
Edgars Grigorjevs
LIZDA priekšsēdētājas vietnieks
Mob. 220 17 920
E-pasts: edgars@lizda.lv
Twitter.com/lizda_lv
www.LIZDA.lv

Lizda Plakats