Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Skatuves runas konkursa 2.kārta Jēkabpilī
Autors: Elīna Puķe | 13.03.2018 | Komentāru nav

­­­­­Ar iespaidīgu dalībnieku skaitu aizritējusi skolēnu skatuves runas konkursa 2. kārtā Jēkabpilī

Šī gada 8. martā Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā notika skolēnu skatuves runas konkursa 2. kārtā. Konkursā tika pārstāvēti 17 pilsētas un novadi. Pasākuma žūrijai un dalībniekiem bija iespējams dzirdēt 69 daiļrunātājus.

Jēkabpils pilsētu konkursa 2. kārtā pārstāvēja Jēkabpils 2. vidusskolas skolniece Helēna Plotičkina (skolotājas Ludmila Movčane un Silvija Avišāne) Jēkabpils pamatskolas skolnieks Valters Verečinskis (skolotāja Līga Radzeviča), Jēkabpils 3. vidusskolas skolēni Ksenija Šulte  (skolotāja Lilija Zēberga), Svens Spēks (skolotāja Lilija Zēberga), Maksims Borovkovs ( skolotāja Mārīte Viļuma). Visiem Jēkabpils pilsētas daiļrunātājiem veicās lieliski, jo  tika novērtēti ar pirmās pakāpes diplomiem.

Konkursa žūrijas komisijas sastāvā bija pedagoģe, režisore Anna Jansone, aktieris Māris Andersons un skatuves runas konkursa projekta vadītāja, Valsts Izglītības satura centra Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vecākā referente Dace Jurka. Žūrijas pārstāvji pateicās pedagogiem un konkursantiem par izrādīto lielo interesi līdzdarboties un izkopt jauno daiļrunātāju skatuves runas kultūru un talantus, kā arī sniedza ieteikumus un padomus gan skolēniem, gan skolotājiem turpmākajā darbībā.

Liels paldies visiem konkursa dalībniekiem, žūrijas pārstāvjiem, un jo īpaši mūsu pilsētas skatuves runātājiem, vecākiem  pedagogiem! Lepojamies!

Valters Verečinskis un Maksims Borovkovs ar pirmās pakāpes diplomiem

* Visu skolēnu skatuves runas un mazo formu uzvedumu reģionu skašu rezultāti ir aplūkojami Valsts izglītības satura centra mājas lapā: visc.gov.lv.