Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Signe Prodniece: „Izmantojiet iespējas Jēkabpilī!”
Autors: Lāsma Skļarska | 07.02.2013 | Komentāru nav

Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā 4.februārī, notika šogad jau otrā „Runā un audz” jauniešu diskusija, kurā piedalījās „Zelta zivtiņas” reklāmas „seja” Signe Prodniece un vairāk nekā 30 jaunieši no Jēkabpils vispārizglītojošajām skolām.

Signe Prodniece ir absolvējusi Jēkabpils Valsts ģimnāziju, patlaban studē kultūras vadību, aizraujas ar dziedāšanu, zīmēšanu un jau vairāk nekā gadu ir viena no „Zelta zivtiņas” reklāmas tēliem.

Signe stāsta, ka jau skolas laikā viņu iedvesmojusi darbošanās Bērnu jauniešu centrā – te viņa spēlējusi teātri un jutusies kā mājās, patikusi radošā atmosfēra. „Es ļoti novērtēju Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra iespējas – nāciet un iesaistieties dažādās aktivitātēs! Te sevi var pilnveidot bez maksas vai par minimālām izmaksām, lai sevi pilnveidotu Rīgā, par nodarbībām ir jāmaksā ļoti dārgi,” uzsvēra Signe.

Jaunieši aktīvi izjautāja Signi par viņas darbu „Zelta zivtiņas” reklāmās, interesēm, hobijiem, studijām un dzīvi ārzemēs. Signe pēc vidusskolas absolvēšanas gadu nodzīvoja Londonā – uz turieni devās ar minimālām angļu valodas zināšanām, taču ļoti ātri apguva angļu valodu. Svešvalodu zināšanas Signei ļoti noder joprojām, tādēļ viņa aicināja jauniešus nebaidīties no izaicinājumiem un apgūt svešvalodas.

Diskusiju cikla „Runā un audz” ietvaros reizi mēnesī jauniešiem tiek piedāvāta iespēja piedalīties neformālā sarunā/diskusijā ar sabiedrībā pazīstamu cilvēku un izzināt karjeras iespējas un dažādas profesijas. Diskusijas organizē Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs.

Lāsma Skļarska
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Jaunatnes lietu speciāliste