Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Sarunu cikla “KĀPIENS” novembra viesi - SK Jēkabpils Lūši volejbolisti
Autors: Krista Ūbele | 17.11.2018 | Komentāru nav

9.novembrī, plkst. 17:00, Jēkabpils Tautas nama kamerzālē, notika JK “13.pirmdiena” organizētais ikmēneša saunu cikls “KĀPIENS”, kurā viesojās SK Jēkabpils Lūši volejbolisti – Kristers Dardzāns, Vladislavs Blumbergs, Edgars Kalnozols, Dāniels Dunaiskis, Matīss Petjukevičs, Kristers Sils, Jānis Eduards Medenis, Gustavs Freimanis, Dāvis Melnis, Edvīns Skrūderis, Zigurds Adamovičs, Reinis Prīdāns.

Neformālā gaisotnē Jēkabpils iedzīvotājiem bija iespēja vairāk uzzināt par volejbolistu dzīvi, ikdienu un tām lietām, ar ko vēl “Lūši” nodarbojas, dzirdēt atbildes uz jautājumu – vai viegli ir būt volejbolistam? Puiši dalījās ar saviem piedzīvojumiem izbraukumos un nedaudz atklāja savu privāto dzīvi.

Labvēlīgā  gaisotne, kas valdīja tikšanās laikā, raisīja smieklu asaras, smaidus, jokus un visi klātesošie ieguva daudz pozitīvas enerģijas, neskatoties uz to, ka volejbolisti jau bija pēc treniņa, bet pēc “KĀPIENA” puišiem notika vēl viens treniņš.

Liels paldies puišiem par to, ka viņi piekrita pastāstīt par savu volejbolistu dzīvi un atbildēja uz visiem jautājumiem… Jūs esat paši labākie!

Nāc un atbalsti arī Tu SK Jēkabpils Lūši volejbolistus spēlēs! Leposimies ar savu komandu!