Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Sanktpēterburgas mākslinieki viesojas un strādā Jēkabpils bērnu un jauniešu centrā
Autors: Alise Kļaviņa | 25.06.2016 | Komentāru nav

Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra kolektīva un administrācijas vārdā par sienu gleznojumu spēļu un rokdarbu telpā sakām lielu paldies Viktoram Puzinam un Marijai Kudaševai.

Sanktpēterburgas mākslinieki Viktors Puzins un Marija Kudasheva Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā ieradās starptautiskā sociālā bezpeļņas mākslas projekta ARTVETKA ietvaros, radot jaunu vizuālo tēlu bērnu spēļu un rokdarbu telpai. ARTVETKA ir 2016. gadā uzsākts starptautisks projekts, kura ietvaros kopā ar brīvprātīgajiem mākslinieki bez maksas veido sociālo iestāžu māksliniecisko noformējumu.

Marija ir ARTVETKAS projekta vadītāja. Dzimusi Surgutā, kopš 6 gadu vecuma darbojusies mākslas studijā, studējusi Surgutas Valsts pedagoģiskajā institūtā, tēlotājmākslas specialitātē. Pašlaik Marija strādā mākslas studijā PaintPoint, kur mākslinieciski noformē interjerus un pilsētvides objektus, kā arī nodarbojas ar 3D glezniecību.

Plašāk par ARTVETKA: http://www.artvetka.com/

Viktors savu karjeru uzsācis 1997. gadā kā grafiti mākslinieks. Visu savu brīvo laiku viņš veltījis glezniecībai un dizainu grafikas izstādei. Piedalījies daudzos vairāku valstu mākslas festivālos. 2016. gadā ieguvis inženiera kvalifikāciju. Viktors ir mākslas studijas PaintPoint dibinātājs. Kopš 2012. gada Viktors ir pievērsies 3D ielu mākslai ģeometriskā stilā.

Plašāk par Viktoru Puzinu: http://www.victorpuzin.com/

Tāpat izsakām paldies par šo brīnišķīgo iespēju Jauniešu kluba „13. pirmdiena” bijušajai dalībniecei Inesei Viļukai!

 

Sanktpēterburgas mākslinieku Marijas Kudaševas un Viktora Puzina veikums Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā.