Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Sajūtu decembris
Autors: Everita Stradiņa | 09.12.2019 | Komentāru nav

Koncerts Tava sirds ir tavas mājas afiša14. decembrī, plkst. 16.00, Jēkabpils Tautas namā sirdssiltu noskaņu radīs Bērnu un Jauniešu centra vokālie ansambļi “Kamolītis” un “Supermeitenes” koncertā “Tava sirds ir tavas mājas”.

Pilns pārmaiņu, notikumu un sajūtu aizsteidz šis gads. Tas izdziedājis sevi gadalaikos, izskanējis vēja stabulēs, plaucis cilvēku smaidos un vērtībās. Vēl tikai gaišo domu – decembris. Tas allaž skan priekā, smaržo piparkūkās, spoguļojas eglīšu rotājumos, mitinās sirds dziļumos un silda mūs labo domu dzīparu šallēs. Tuvojas mums visiem tik ļoti gaidītie svētki. Sajūtu svētki.

Tuvojošos svētku gaisotne jūtama arī Tautas namā. Kā katru gadu, arī šajā decembrī pie Tevis, mīļais skatītāj, dodas ikgadējais muzikālais stāsts, ko kopā ar savu mūzikas skolotāju Ivetu Januševsku izveidojuši Jēkabpils Bērnu un Jauniešu centra dziedošie bērni. Stāsts par iejūtību, labsirdību, sirds siltumu, kas ir neiztrūkstošas vērtības ikvienā kolektīvu koncertā, arī divdesmit pirmajā darba sezonā.

Kad decembra māju logu rūtīs zied leduspuķes un vakaros saltos puteņo un snieg, lai ikkatrā ģimenē mīļas sarunas un svētku gaidīšanas prieks!

Gaidīsim koncertā!

Everita Stradiņa