Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

"Runā un audz" novembra viesis Gints Stankevičs
Autors: Sarmīte Stikāne | 12.11.2013 | Komentāru nav

Gints StankevičsDivi vēji klīst
Uz vaigiem asaras žūst
Vienam dvēsele smej
Otram sirds lūzt
/G.Račs/

Lielākā daļa latviešu šo dziesmu atpazīst no seriāla „Ugunsgrēks”. Bet vai arī zina, kas ir šīs dziesmas mūzikas autors un producents? Tas ir jēkabpilietis, Jēkabpils Valsts ģimnāzijas absolvents Gints Stankevičs. Gints sadarbojas ar daudziem dziesmu autoriem un izpildītājiem, ir studiju ierakstu, aranžējumu un albumu producents. Ginta krājumā ir tautā atpazīstamā dziesma „Es skrienu”, tituldziesma seriālam „Viņas melo labāk”, Laimas Vaikules jaunais dziesmu albums „Atkal mājās” un daudzi citi radošie darbi.

Lai uzzinātu vairāk par Ginta Stankeviča dzīves un darba gaitām, esiet laipni aicināti piedalīties sarunā ar Gintu ikmēneša diskusiju ciklā „Runā un audz”. Gaidām ikvienu interesentu Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā 25.novembrī plkst. 15.00! Pieteikties pie Sarmītes Stikānes līdz 21.11.2013. pa e-pastu sarmite.stikane@inbox.lv .