Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

„Runā un audz” martā viesosies Dārta Daneviča
Autors: Lāsma Skļarska | 28.02.2013 | Komentāru nav

18.martā pulksten 15:00 Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā notiks diskusija jauniešiem „Runā un audz”, kurā viesosies aktrise Dārta Daneviča. Dārta patlaban strādā Dailes teātrī un par saviem tuvākajiem izaicinājumiem uzskata piedalīšanos Imanta Ziedoņa jubilejas koncertā „Ziedonis. Lācis. Sievietes” šī gada maijā, kā arī gatavošanos Latvijā pirmajam starptautiskajam sieviešu skrējienam. Dārta ir dzimusi Jēkabpilī un vēl aizvien sevi uzskata par zemgalieti. Sevi raksturojot, Dārta Daneviča smaidot atbild: „Ar suņiem saprotos labāk nekā ar cilvēkiem”.

Dalībai diskusijā „Runā un audz” piesakies līdz 13.martam, rakstot uz e-pastu sarmite.stikane@inbox.lv. Diskusiju organizē Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs.

Diskusiju cikla „Runā un audz” ietvaros reizi mēnesī jauniešiem tiek piedāvāta iespēja piedalīties neformālā sarunā/diskusijā ar sabiedrībā pazīstamu cilvēku un izzināt karjeras iespējas un dažādas profesijas.

Janvāra diskusijā Mārtiņa Sviļa moto bija „Jādara tas, kas patīk!”, bet februārī ar jauniešiem tikās Signe Prodniece – „Izmantojiet iespējas Jēkabpilī”.

Informāciju publicēšanai sagatavoja:
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Jaunatnes lietu speciāliste
Lāsma Skļarska