Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

„Runā un audz” diskusija oktobrī
Autors: admin | 12.10.2012 | Komentāru nav

„Runā un audz” diskusiju cikla oktobra viesis – zinātnieks Kaspars Ērglis

29.oktobrī pulksten 15:00 Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā notiks diskusiju cikla „Runā un audz” oktobra pasākums, kurā ar jauniešiem tiksies zinātnieks Kaspars Ērglis.

Kaspars ir pētnieks Latvijas Universitātes Fizikas un Matemātikas fakultātē. 2010. gadā aizstāvēja disertāciju un ieguva doktora grādu fizikā. Kā zinātniekam sasniegumi ir vairāk nekā 10 publikācijas pasaulē atzītos zinātniskajos žurnālos. Šogad nodibināta sava firma - mikrouzņēmums, kas darbojas zinātniskās aparatūras un programmatūras izstrādē.

Jaunieši aicināti uz diskusiju pieteikties pa e-pastu Sarmite.Stikane@inbox.lv līdz 25.oktobrim.

Diskusiju cikla „Runā un audz” ietvaros reizi mēnesī jauniešiem tiek piedāvāta iespēja piedalīties neformālā sarunā/diskusijā ar sabiedrībā pazīstamu cilvēku un izzināt karjeras iespējas un dažādas profesijas.

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Skļarska
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Jaunatnes lietu speciāliste