Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

„Runā un audz” diskusija februārī
Autors: Lāsma Skļarska | 28.01.2013 | Komentāru nav

RunaUnAudz01.jpgNākošnedēļ, 4.februārī, pulksten 15:00 Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā notiks šogad jau otrā „Runā un audz” diskusija jauniešiem un tās viešņa būs „Zelta zivtiņas” reklāmas „seja” Signe Prodniece.

Signe ir 22 gadus jauna radoša personība, kas radusi izpausties visdažādākajās jomās. Par sevi Signe stāsta: „Ticu tam, ka esmu māksliniece, necenšos dzīvot pēc ierastiem standartiem, sabiedrības stereotipiem, daru tā, kā uzskatu par pareizu, cenšos izdzīvot laimīgu un košu dzīvi, tāpēc tiecos pēc savu mazo un lielo mērķīšu realizēšanas šeit un tagad. Šobrīd mācos Ekonomikas un kultūras augstskolā – Kultūras vadību, esmu 3.kursa studente, bet ar šī gada februāri jau pāreju RISEBA augstskolas telpās mācīties reklāmas menedžmentu un sabiedriskās attiecības.”

Ar „Zelta zivtiņu” jēkabpiliete Signe sadarbojas jau kopš 2011.gada oktobra. „Viss sākās ar to, ka nespēju likties mierā ar sava radošā gara realizēšanu, es mācījos, strādāju, bet visu laiku bija sajūta, ka kaut kā pietrūkst. Centos sevi pierādīt, atsaucoties uz dažādiem kastingiem, konkursiem – gan teatrāliem, gan muzikāliem. „Zelta Zivtiņa” bija izsludinājusi konkursu seriāla viesaktieriem, manu kandidatūru apstiprināja. Bet, veiksmīgi sevi pierādot „Zelta Zivtiņas” komandai, ātri vien kļuvu par vienu no seriāla galvenajiem varoņiem – Lauru! Tāpēc nu vairs mans īstais vārds – Signe – Latvijā ir aizstājams ar Lauru (ZZ Laura). Filmēšanās ir aizraujoša un beidzot jūtu, ka esmu īstajā vietā”, stāsta Signe.

Dalībai diskusijā „Runā un audz” piesakies līdz 31.janvārim, rakstot uz e-pastu sarmite.stikane@inbox.lv. Diskusiju organizē Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs.

Informāciju publicēšanai sagatavoja:
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Jaunatnes lietu speciāliste
Lāsma Skļarska

RunaUnAudz02.jpgRunaUnAudz03.jpg