No 7. aprīļa atsevišķi Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra pulciņi atsākuši  darbību klātienē ĀRA NODARBĪBĀS, kā arī turpina darboties attālināti.

Projekts “Draudzīga ģimene pašvaldībai”

Radošo darbnīcu telts "Pa Lūša pēdām"
Autors: Lilija Ražinska | 24.08.2016 | Komentāru nav

Sestdien, 20. augustā Salas novada Biržos, rallijkrosa trasē “Baroni”, notika “Žiguļu kauss 2016” septītais posms.

Lai iepriecinātu mazos rallija skatītājus, Jēkabpils pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Jēkabpils bērnu un jauniešu centru  noorganizēja Radošo darbnīcu telti bērniem “Pa lūša pēdām”.

Visas dienas garumā teltī rosījās gan bērni, gan arī viņu vecāki. Piemēram,  lidaparāta darbnīcā, ko vadīja BJC pedagogs Vitālijs Lavrinovičs ar saviem audzēkņiem, pie lidaparāta veidošanas aktīvi rosījās arī bērnu vecāki.

Savas mākslinieciskās prasmes un izdomu varēja realizēt mākslas darbnīcā, ko vadīja pedagogs Ilona Rimeiķe kopā ar jauniešu kluba “13.pirmdiena” jauniešiem Viktoriju Grigorjevu, Jelizavetu Kozlovu un Nikitu Semjonovu. Dienas noslēgumā bērni saņēma arī pārsteiguma balvas un ovācijas par interesantākajiem un rūpīgākajiem darbiem.

Smaidus un lielu prieku sagādāja arī Jēkabpils seja – azartiskais un enerģiskais lūsēns, ar kuru ikviens varēja nofotografēties, bet mazie labprāt vēlējās pasēdēt klēpī.