Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 14. aprīlim, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Radošo darbnīcu telts "Pa Lūša pēdām"
Autors: Lilija Ražinska | 24.08.2016 | Komentāru nav

Sestdien, 20. augustā Salas novada Biržos, rallijkrosa trasē “Baroni”, notika “Žiguļu kauss 2016” septītais posms.

Lai iepriecinātu mazos rallija skatītājus, Jēkabpils pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Jēkabpils bērnu un jauniešu centru  noorganizēja Radošo darbnīcu telti bērniem “Pa lūša pēdām”.

Visas dienas garumā teltī rosījās gan bērni, gan arī viņu vecāki. Piemēram,  lidaparāta darbnīcā, ko vadīja BJC pedagogs Vitālijs Lavrinovičs ar saviem audzēkņiem, pie lidaparāta veidošanas aktīvi rosījās arī bērnu vecāki.

Savas mākslinieciskās prasmes un izdomu varēja realizēt mākslas darbnīcā, ko vadīja pedagogs Ilona Rimeiķe kopā ar jauniešu kluba “13.pirmdiena” jauniešiem Viktoriju Grigorjevu, Jelizavetu Kozlovu un Nikitu Semjonovu. Dienas noslēgumā bērni saņēma arī pārsteiguma balvas un ovācijas par interesantākajiem un rūpīgākajiem darbiem.

Smaidus un lielu prieku sagādāja arī Jēkabpils seja – azartiskais un enerģiskais lūsēns, ar kuru ikviens varēja nofotografēties, bet mazie labprāt vēlējās pasēdēt klēpī.