Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Radošās darbnīcas „Bagātību sala”
Autors: Lilija Ražinska | 12.09.2018 | Komentāru nav

Klāt septembris. Bezrūpīgo vasaras dzīvi nomainījusi skola ar agrajiem rītiem un mājasdarbiem vakaros. Bet tieši tāpēc klubiņa „Laipa” organizētās vasaras radošās darbnīcas „Bagātību sala” atcerēties ir tik patīkami. Laikā no 25.jūnija līdz 29. jūnijam 18 smaidīgi un zinātkāri bērni kopā radoši darbojās, atpūtās un baudīja brīvdienas. Ar prieku tika gatavotas rotas sev un dekori mājai, veiktas  sportiskas  un atraktīvas stafetes, spēlētas aizraujošas spēles. Un noteikti noslēguma ekskursija uz „Avārijas Brigādi”! Lai arī ne visi bērni to apmeklēja pirmoreiz, interese un sajūsma bija neviltota!

Jau tagad tiek gaidīta vasara, saule un tikšanās radošo nodarbību nedēļā, kura visticamāk atkal (nu jau trešo reizi pēc kārtas) tiks organizēta atpūtas bāzes „Radži” teritorijā. Bet līdz tam, īsinot garās rudens un ziemas pēcpusdienas bērni tiek gaidīti klubiņā „Laipā” kopā interesanti pavadīt brīvo laiku, kā arī pirmdienās un ceturtdienās darboties pērļošanas pulciņā.

Pulciņa skolotājas: Ilze Balode un Ina Rogoļeva