Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Rēzekne no jauniešu skatupunkta
Autors: Elīna Puķe | 01.12.2016 | Komentāru nav

30. novembrī Jēkabpils jaunieši Lilijas Ražinskas un Elīnas Puķes vadībā viesojās Rēzeknē sadraudzības, pieredzes apmaiņas brauciena „Rēzekne no jauniešu skatupunkta” ietvaros, kur apmeklēja Latgales vēstniecību GORS un Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centru „Zeimuļs”. 

Jauniešiem bija iespēja kļūt par Latgales vēstniecības GORS vēstnieku. Uz jautājumiem - Kā sauc lielo un mazo pasākumu zāli? Kam domāti aizkari mēģinājuma telpās? Kā regulē akustiku zālēs?  Kā sēdvietu zāle pārtop stāvvietu zālē? Kas ir orķestra bedre? Kas ir industriālais modernisms?-  jaunieši guva atbildes, dodoties izzinošā, izklaidējošā, emocionālā piedzīvojumā pa Latgales vēstniecības GORS  ēku.

Nākamajā pieturvietā –  ARPC„Zeimulī” jauniešus sagaidīja Rēzeknes jaunatnes lietu speciāliste Eleonora Ivanova, kura bija sagatavojusi orientēšanos pa šo centru un vēlāk arī novadīja ekskursiju pa telpām, pastāstot par tā vēsturi, funkcijām, specifiku. 

Pēc ekskursijas vadību pārņēma Eiropas brīvprātīgie jaunieši, kuri pastāstīja par sevi, brīvprātīgo darbu un iesaistīja jauniešus „Team Challenge” aktivitātēs. Pasākuma noslēgumā Rēzeknes jauniešu domes aktīvisti pastāstīja par tradicionālajiem pasākumiem, projektiem, ko veic savā pilsētā. Rēzeknes un Jēkabpils jaunieši, vadītāji apmainījās ar idejām, viedokļiem un pauda vēlmi veicināt pilsētu sadarbības iespējas.

Paldies jauniešiem par dalību pieredzes apmaiņas, sadraudzības braucienā!