Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Putnu darbnīca BJC
Autors: Dace Kalniņa-Aleksandrova | 27.03.2014 | Komentāru nav

18. un 19. martā BJC klubiņā Smaids Bebru ielā 8-7 deviņi bērni vecumā no 8 līdz 14 gadiem pulcējās uz radošo darbnīcu PUTNU TEĀTRIS. Darbnīcu vadīja pedagoģes Dace Kalniņa-Aleksandrova un Sandra Utināne.

Bērni iepazinās ar putnu dzīves noslēpumiem, klausoties dabas žurnālista Valda Aleksandrova stāstījumā, kā arī aplūkojot ar putnu dzīvi saistītus priekšmetus, ko laipni atvēlējusi Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza mācību klase. Darbnīcas dalībnieki mācījās dabā pamanīt un saklausīt putnus. Tika spēlētas ar spārnaiņiem saistītas rotaļas, kā arī no dažādiem materiāliem gatavoti fantāzijas radīti putni.
Bērni viesojās pie baložu audzētāja Borisa Gorjunova, kā arī ūdens relaksācijas centrā "Citrus SPA" iejutās ūdensputnu lomās.

Apraksta nav!