Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Projekta #piedzīvot aktivitātes vasarā
Autors: Elīna Ziediņa | 19.09.2021 | Komentāru nav

Bjc_piedzivotJūlijā un augustā projekta “#piedzīvot” ietvaros Jēkabpils jauniešiem bija iespēja apmeklēt neformālas bezmaksas supošanas un veikborda nodarbības Jēkabpils veikparkā.

Sadarbojoties ar Jēkabpils veikparku, jauniešiem tika organizēti 8 SUP treniņi un 5 veikborda treniņi. SUP treniņi vienmēr sākās ar drošības instruktāžu un pamācību kā pareizi airēt un rīkoties dažādās situācijās, tam sekoja supošana Jēkabpils Mežaparka ūdenskrātuvē un arī iespēja vingrot uz supa. Veikbora treniņi arī sākās ar drošības instuktāžu un iespēju trīs stundu laikā izmēģināt veikošanu.  Katrs treniņš bija unikāls, jo katru reizi laika apstākļi bija citi, tāpat arī jauniešu grupa.

Paldies Jēkabpils Veikparkam un foršajiem treneriem par sadarbību un jauniešiem par atsaucību piedalīties treniņos. Kopā pavadījām patiešām lieliskas pēcpusdienas!

Sākot ar septembri projekta “#piedzīvot” aktivitātēs tiks īstenotas Jēkabpils BJC brīvā laika klubiņos “Laipa”, “Smaids”, “Atslēga”, “Vanagi” un “13.pirmdiena”, lai veicinātu klubiņu darbības atkal atsākšanos. Tāpat arī paredzētas saliedējošas neformālas apmācības Jēkabpils vispārizglītojošo skolu un Jēkabpils Agro biznesa koledžas pašpārvalžu jauniešiem.

Seko projekta aktualitātēm sociālajos tīklos: instagram - @jekabpils-jauniesi.lv vai facebook - @jekabpilsBJC

Aktivitātes notiek projekta “#piedzīvot” ietvaros. “Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros.

Jēkabpils BJC Jaunatnes lietu specialiste Elīna Ziediņa