Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Programma "Fastrackids" Jēkabpilī
Autors: Sarmīte Stikāne | 22.03.2017 | Komentāru nav

No 2016.gada novembra Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā tiek īstenota jauna, mūsdienīga pirmsskolas izglītības programma - pilotprojekts „FasTrack® Fundamentals”. Programma paredzēta 3-8 gadus veciem bērniem, tā ļauj izklaidējošā un interaktīvā veidā mācīt bērnam nepieciešamās prasmes, lai gūtu panākumus 21. gadsimtā.

Īstenojot programmu, bērniem tiek  sniegta iespēja iepazīties ar tādām tēmām, kā bioloģija, tehnoloģija, radošums, zemes zinātnes, mērķi un dzīves stundas, astronomija, matemātika, literatūra, dabas zinātnes, komunikācija, runa, drāma un māksla, ekonomika. Bet galvenais, ka programma ļauj attīstīt bērniem mācīšanās prasmes visai dzīvei.

14.martā  „FasTrack® Fundamentals” nodarbību norisi Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā klātienē vēroja pilsētas pašvaldības priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs, kurš ir iniciators programmas īstenošanai Jēkabpilī.   Priekšsēdētājs atzinīgi novērtēja šīs programmas īstenošanu mūsu pilsētā un novēlēja bērniem veiksmi turpmāko tēmu apgūšanai. Savukārt bērni kopā ar skolotājām bija sagatavojuši īpašu pateicību par iespēju apgūt šo programmu.

Plašāka informācija par programmu: http://fastrackids.lv/fastrackids-programmas/fastrack-fundamentals/

Fastkids