Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Praktiskākie Lāčplēši un Laimdotas 2012
Autors: Lilija Ražinska | 30.11.2012 | Komentāru nav

Komanda no JVĢ iegūst titulu „Praktiskākie Lāčplēši un Laimdotas 2012!”

lacplesi01.JPG22.novembrī Jēkabpils BJC telpās tikās 6 komandas no JVĢ, Jēkabpils 3.vidusskolas, Jēkabpils 2.vidusskolas un Rubeņu pamatskolas, lai piedalītos BJC organizētajā konkursā „Praktiskie Lāčplēši un Laimdotas 2012!”. Komandas startēja, prezentējot sagatavotos mājas darbus, kuros pantonīmas veidā attēloja kādu no profesijām. Par iztēles un radošuma  trūkumu nevarēja sūdzēties. Klātesošie vēroja celtnieku, detektīvu, fotogrāfu un pat saeimas deputātu ikdienas darbu.

Konkursa gaitā dalībniekiem tika piedāvāta iespēja iepazīties un nedaudz apgūt prasmes pašaizsardzībā, kur policistu Andra Lepera un Ariana Lalova vadībā iemācījās 2 paņēmienus pret negaidītiem uzbrucējiem. Puiši patiešām ar lielu atdevi un interesi darbojās šajā darbnīcā. Meitenēm, protams,  interesēja meikapa profesijas aizkulises. Kā izvēlēties pareizos toņus sejas ādas krāsai un acīm. Otiņas, birstītes un citi sievišķīgi kosmētikas piederumi. To visu labāk izprast un apgūt palīdzēja Valērija Saliņa. Mediķi mācījās pareizi apsaitēt un uzlikt pārsējus. Par šīs darbnīcas vadīšanu paldies māsiņai Gaļinai Jaundzemei. Auto-moto darbnīcā jaunais uzņēmējs, kurš jauniešu aprindās pazīstams arī kā dīdžejs Raivis Rimicāns, mācīja, kā pareizi un precīzi aplīmēt mobilos vāciņus, kā arī auto aksesuārus ar dekoratīvo lentu. Vissaldākā un ne mazāk radoša nodarbe bija konditoriem, kuri Dzintras Lindānes vadībā ar saldas glazūras palīdzību darbojās gar piparkūkas Latviju.

Rezultātā: godpilno I vietu, dāvanu karti foto sesijai salonā „Foto Laiks” visai komandai ieguva komanda „Džumandži” no JVĢ, skolotāja Sandra Bondare. II vieta aizceļoja uz Rubenes pamatskolu, ko ieguva komanda „RB patrioti”, skolotāja Ilona Kantāne. Viņiem apmaksātas radošās darbnīcas salonā „Sakta”. Bet III vieta un galda spēle Jēkabpils 3.vidusskolas komandai „Ašie 8.”, skolotājas Sandra Ozola un Inga Vaivode. Pateicības par dalību konkursā saņēma komanda „Skanīgie Spēlmaņi!” no JVĢ, skolotāja Dace Druveniece, komanda „Zibšņi” no Jēkabpils 3.vidusskolas, skolotāja Jolanta Kalniņa un komanda „Jautrie profesionāļi” no Jēkabpils 2.vidusskolas, skolotāja Vineta Mežaraupe.

Paldies par konkursa muzikālo daļu BJC dejotājiem TDK „Delverēni” un JVĢ TDK „Kaurenieši”, vadītāja Ingrīda Kauranena un pašam jaunākajam BJC popgrupas „Zvanotiņas” sastāvam, vadītāja Irīna Burnaševa. Jauniešu kluba „13.pirmdiena” jauniešiem par palīdzību pasākuma vadīšanā.

Konkursa gaitu vērtēja kompetenta žūrija, paldies vēlamies teikt: ārstei Ilonai Mitrei, sporta skolas direktorei Baibai Grasai, uzņēmējām Ingai Rudenokai un Agnesei Grīnbergai, policistam Rolandam Bērziņam.

Uz tikšanos nākamajā gadā!

Rakstu sagatavoja direktora vietniece Lilija Ražinska.