Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Pils rajona Brīvā laika pavadīšanas klubam „Vanagi” gads!
Autors: J.Grahoļska-Krjukovska, V.Permanickis | 16.04.2013 | Komentāru nav

Klubiņš "Vanagi" 1 gadsGadu atpakaļ, atsaucoties uz iedzīvotāju iesniegumu, Jēkabpils pilsētas pašvaldība atvēra brīvā laika pavadīšanas klubu, bet šoreiz Daugavas labajā krastā. Tā mērķis bija palīdzēt bērniem organizēt savu brīvo laiku, atbalstīt viņu idejas un vēlmi aktīvi darboties! Visu šo gadu jaunieši aktīvi piedalījās pilsētas sabiedriskajā dzīvē, kā arī paši organizēja pasākumus, tādus kā: koncerts bērnu nama „Līkumi” audzēkņiem, tematiskie vakari, Ziemassvētki, Helovīniem veltītie pasākumi. Pa šo gadu sevi kā pasākumu organizatorus un ideju ģeneratorus parādīja Santa un Līga Sīpoliņas, Linda Lubgāne. Ar savu māksliniecisko pieeju un radošumu mūs priecēja Jaroslavs Baranovs, Laura Babkova, Anastasija Ņikuļina, Jekaterina Goršelatova.

Pašlaik kluba apmeklētāji raksta projektu, kura rezultātā viņi varēs piedalīties jauniešu starptautiskajā jauniešu apmaiņā un veidot savu priekšstatu par jauniešu iespējām un sociālajām garantijām Eiropas Savienībā. Mēs arī turpmāk plānojam organizēt pasākumus, aicināt interesantus cilvēkus, braukt ekskursijās.

Visiem, kuriem interesē Pils rajona brīvā laika pavadīšana klubā „Vanagi” darbība, tiek mīļi gaidīti katru darba dienu no plkst.14:00 līdz 19:00. Mazākus bērnus (no 6-10 gadiem) no plkst. 14:00 līdz 16:30 un vecākus bērnus no plkst. 16:30 līdz 19:00.