Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 14. aprīlim, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Pilsētas skolu pašpārvalžu saliedēšanas pasākums
Autors: Laura Mežiniece | 21.11.2014 | Komentāru nav

Ceturtdien, 20.novembrī Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā pulcējās Jēkabpils  pilsētas  skolu pašpārvalžu dalībnieki uz saliedēšanās pasākumu, kura galvenais mērķis bija iepazīties un saliedēties gan ar skolas biedriem, gan citu skolu pašpārvalžu dalībniekiem. Saliedēšanas pasākumā piedalījās  20 atraktīvi un darboties griboši  jaunieši. Dalībniekiem bija iespēja radoši izpausties un aktīvi līdzdarboties, atraktīvā veidā iepazīties ar dažādām neformālās izglītības metodēm, pilnveidot un attīstīt komunikācijas savas prasmes, iepazīt citu pašpārvalžu dalībniekus un lietderīgi pavadīt brīvo laiku pozitīvā gaisotnē.

Pasākuma  laikā  bija iespēja uzzināt jaunāko un aktuālāko informāciju par tuvākajiem Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra pasākumiem,  jauniešu apmācībām un konferencēm.

Prieks par atraktīviem un darboties gribošiem jauniešiem!