Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Piedzīvojumi vasaras nometnēs “Iegriez saulīti!” un “Brīnumu pavēlnieki!”
Autors: Lilija Ražinska | 19.06.2019 | Komentāru nav

Nometne_Iegriez_sauliti_plakatsNometne_brinumu_pavelnieks_plakats

Nu jau par lielisku tradīciju ir kļuvušas Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra „Jauniešu klubs „13. pirmdiena”” organizētās vasaras dienas nometnes bērniem. No 17.-21. jūnijam mazākajiem bērniem vecumā no 6 līdz 8 gadiem nometnē “Iegriez saulīti!”, bet  no 01.-05. jūlijam skolēniem vecumā no 8 līdz 12 gadiem nometnē “Brīnumu pavēlnieki!”. Pirms Jāņu nedēļas savu dalību nometnē pieteikuši 24 bērni, bet uz jūlija pirmās nedēļas nometni 25 pusaudži.

Nometne „VASARAS SAULGRIEŽI!” ir veltījums Latvijas simtgadei, kā lieliska iespēja bērniem iepazīt LATVIEŠU TRADĪCIJAS, iegūt jaunu informāciju par savu senču tradīcijām un   jaunas prasmes, sastapt draugus, atvērties un iemācīties komunicēt ar saviem vienaudžiem. Bērniem būs iespēja darboties seno amatu darbnīcās, apgūstot siera siešanas noslēpumus, ziedu vainagu pīšanu, darboties tradicionālo ēdienu meistarklasēs, muzicēt, dziedāt un piedalīties  danču rotaļās. Dosimies ekskursijā uz karameļu darbnīcu Madonā un piedzīvojumu improvizētu izrādi ar Gulbenes bānīti. Kulminācija bērnus gaidīs  noslēguma pasākumā „Sanāciet Jāņu bērni!”

Jūlija nometnē atklāsim, ka BRĪNUMI dzīvo  mums visapkārt. Bet, lai tos saskatītu, jāpiemīt īpašām BURVJU spējām un prasmēm. Jāprot orientēties neparastā vidē, pielāgoties dažādiem apstākļiem un pārzināt burvju īpašo valodu. Triki un burvestības. Dziedinošas zāļu tējas un neparastas spējas, kas piemīt Burvim, bet….iespējams tieši TEV! Smelties  enerģiju dosimies uz izklaides parku “Avārijas brigāde!”

Nometnes vadītāja  Lilija Ražinska, nometnes darbnīcu/eksperimentu speciāliste Anda Ozoliņa-Krūmiņa,  radošo darbnīcu  vadītājas Sarmīte Stikāne, Vita Talla, bet sportisko aktivitāšu meistare Vita Liepiņa.