Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Pavasari un Lieldienas ieskandina BJC!
Autors: Lilija Ražinska | 25.03.2013 | Komentāru nav

Lieldienas ir pavasara saulgrieži, ko svin par godu pavasara un saules atnākšanai. Šogad ziema nemaz negrib atkāpties, sniegs un ledus neļauj izspraukties zaļai zālītei, tāpēc raibu raibo pavasara noskaņu radījām paši, izdekorējot telpas un veidojot krāsainas kompozīcijas.


21. martā Bērnu un jauniešu centrā pulcējās bērni, lai darbotos, radītu un gūtu prieku par paveikto. Piecās darbnīcās, ko vadīja BJC pedagogi: Ilze Balode, Daina Poriete, Anda Ozoliņa-Krūmiņa, Aina Krastiņa, Jānis Svilpe un Normunds Zizlāns, tapa lieldienu olas, dekorējumi un zaķi. Folkloras kopa „Raksti” audzēkņi kopā ar vadītāju Vitu Tallu un popgrupa „Zvanotiņas”, vadītāja Irīna Burnaševa, rūpējās par muzikālo svētku fonu un piedāvāja iespēju iemēģināt spēkus tautas instrumentu apguvē. Darbnīcas bija atvērtas un pieejamas jebkuram interesentam laikā no plkst. 15.00 līdz 18.00.

Glabāsim Lieldienu saulīti sirdīs,Lieldienas ieskandina BJC
Glabāsim Lieldienu prieku arvien,
Lai pazūd tumsa, kas dvēseles tirdī.
Lieldienu saule lai atspīd arvien!

Priecīgus svētkus vēlot BJC draudzīgais kolektīvs!