Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Par pulciņiem
Autors: Lilija Ražinska | 28.05.2020 | Komentāru nav

Cienījamie, vecāki!

Sakarā ar Covid-19 notikumiem Latvijā, Jēkabpilī un valdības lēmumu ārkārtējo situāciju pagarināt līdz 9. jūnijam, vēlamies informēt, ka maija mēnesī esam uzsākuši audzēkņu uzņemšanu interešu izglītības pulciņos nākamajam 2020./2021.m.g.

Iesniegumus var iegūt BJC mājas lapā, parakstīt un atsūtīt uz e-pasta adresēm: lilija.razinska@inbox.lv, vita.talla@inbox.lv vai jekabpilsbjc@inbox.lv, kā arī klātienē BJC (ienākot pa centrālajām durvīm, iespējams paņemt iesniegumus aizpildīšanai mājās vai arī aizpildītus un parakstītus iemest novietotajā urnā).

Šajā mācību gadā piedāvājumā apmeklēt bija 59 izglītības programmas, to skaitā 5 pirmsskolas izglītības programmas, darboties 4 brīvā laika klubos “Laipa”, “Smaids”, “Atslēga”, un “Vanagi”, kopā BJC apmeklēja 1012 audzēkņi.

Vēlamies pateikt paldies vecākiem, 695 bērniem un skolotājiem, ar kuriem kopā Covid-19 laikā mācījāmies sadarboties, komunicēt un veidot atgriezenisko saiti.

Mēs, audzēkņi, skolotāji un vecāki esam izveidojuši savstarpējās saprašanās un labestības gaisotni, kuras pamatā ir cieņa vienam pret otru un mīlestība pret savu valsti, pilsētu un iestādi.

Uz tikšanos nākamajā mācību gadā! Lai mums saulaina vasara, kura mūs lutinātu ar laimes sajūtu, ļaujot piepildīt sapņus un pašas pārdrošākās idejas!

BJC administrācija