Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Paaudžu sadarbība - biedrība “Sasaiste” un “Jauniešu klubs “13.pirmdiena””
Autors: Darja Semjonova | 06.11.2015 | Komentāru nav

1.oktobra pēcpusdienā mēs,”13.pirmdienas” jaunieši, devāmies pie pensionāriem, lai sniegtu nelielu koncertu un apsveikumu viņiem Starptautiskajā veco ļaužu dienā. Kad mēs atnācām, koncerts jau ritēja pilnā sparā.

 Mūs sagaidīja laipna un smaidīga Biruta Jemeljanova ( biedrības “Sasaiste” vadītāja), kura paaicināja mūs pie galda un cienāja ar tēju, cepumiem un citiem našķiem.

Savu priekšnesumu sniedza sieviešu deju kolektīvs. Arī mēs bijām sarūpējuši muzikālu sveicienu: dziesmu „Jau mani ved”, kā arī novadījām  muzikālu  dziesmu minēšanas konkursu, kurā klātesošos sadalījām divās komandās un pēc kārtas katrai komandai iedziedājām kādas dziesmas pirmo rindiņu, un viņiem nācās turpināt dziesmu. Abām komandām nosaukums bija „Draudzība”, tāpēc konkursa beigās uzvarēja draudzība.

Par savu nelielo uzstāšanos mums iedeva ābolus kā vitamīna devu rudenim un kaklā kāra piparu, lai aizsargātu mūs no slimībām un, lai mēs vienmēr paliktu tik pat „asi” kā pipariņi.

 

Apraksta nav!